İş Güvenliği Ekipmanlarında Lider: Rana Tekstil

Çalışanların olası iş kazalarından korunmaları ve çalışma şartları yüzünden sağlık sorunları ile karşılaşmamaları için yürürlükte olan İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu firmalar için oldukça bağlayıcı hükümlere sahiptir. Bu noktada iş elbiseleri, iş ayakkabıları ve iş güvenliği ekipmanlarına doğan ihtiyacın artması ile birlikte Rana Tekstil rakipleri arasında kalitesi ve deneyimi ile sıyrılıyor. İş güvenliği kriterlerini yerine getirmek isteyen, çalışanlarının güvenliğini düşünen tüm firmalar için iş elbiseleri imalat ve satış desteği sağlayan Rana Tekstil, yenilikçi üretim teknikleri ve malzemeleri ile etkili çözümler sunuyor.

İş Ayakkabıları ve Elbiselerinde Kalitenin Adı ve Adresi

İş ayakkabıları, iş ekipmanları ve iş elbiseleri İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye’de oldukça rağbet gören Rana tekstil kalite ve güvenlik standartlarına uygun ürünleri ile firmaların hem çalışan sağlığını korumasını hem de iş güvenliği kanununa uymasını sağlıyor. Sektörel ihtiyaçlara özel çözümleri ile iş elbiseleri üreticisi olarak geniş bir kitleye hitap eden Rana Tekstil baş, gövde, el, ayak ve göz ve yüz koruyucu üretimlerini de sektörel olarak çeşitlendiriyor. Isı, elektrik, kimyasal kazalarına karşı koruma sağlayan ürünlerin yanı sıra çarpma ve darbelere karşı önlem olan darbe önleyici ve emici ekipmanlar da firmanın ürün yelpazesinde yer alıyor.

Sektörün Lideri İş Elbiseleri Üreticisi: Rana Tekstil

İş güvenliği oldukça hassas bir mevzuata tabi olduğundan dolayı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu çerçevesinde belirlenen tüm kriterleri yerine getirmek zorunludur. Bu kanun kapsamında teftiş gören ve işçi çalıştıran firmalarının hepsinin gerekli tedbirleri almaları gerekir. Her firmanın sektörüne özel, ihtiyaçlarına uygun, kalite standartlarını yerine getiren, gerekli testlere tabi tutulmuş ve CE onayı olan ürünleri üreten Rana Tekstil bu özellikleri ile sektörünün öncüsü olmayı başarmaktadır. Kalite ürünleri ile can güvenliği için üst seviyelerde tedbir alınmasını sağlayan firma iş elbiseleri, iş ayakkabıları ve iş güvenliği ekipmanları ile çalışanların sağlığını ve güvenliğini her zaman üst düzeyde koruyacak çözümler sunuyor. İş güvenliği ekipmanları, iş ayakkabıları ve iş elbiseleri üreticisi yenilikçi ve kaliteli üretimleri ile dikkat çekiyor.

Hızlı İletişim Rana Tekstil
Soru veya talepleriniz için formu doldurunuz. En kısa ilgileniyor olacağız.